feestelijk programma "Fluitfestijn" met werken van Ravel, Roussel en Geraedts
nadere info over het programma volgt
donderdag 24 juni 2021
Trio 258
concerten: 12.00 - 12.45/13.15 - 14.00 uur
Lestari Scholtes
piano
Eduardo Paredes Crespo
viool
Leonard Besseling
cello
Drie bevlogen musici met een rijke kamermuziekhistorie in binnen- en buitenland.
nadere info over het programma volgt
zaterdag 19 juni 2021
Monique Heidema en André Telderman
Monique Heidema
cello
concerten: 12.00 - 12.45/13.15 - 14.00 uur
André Telderman
pano
nadere info over het programma volgt
donderdag 17 juni 2021
Armonico Tribute
concerten: 12.00 - 12.45/13.15 - 14.00 uur
Lauda Bruggen
viool 1
Agnieszka Papierska
viool 2
Tom Moonen
altviool
Marike Tuin
viola da gamba
Jan Insinger
cello
Robert Koolstra
klavecimbel
nadere info over het programma volgt
zaterdag 12 juni 2021
Belinfante strijkkwartet
concerten: 12.00 - 12.45/13.15 - 14.00 uur
Olivia Schepers
viool
Fiona Robertson
viool
Sophie Vroegop
altviool
Pau Marquès i Oleo
cello
Met zijn naam wil het kwartet Frieda Belinfante eren, cellist en de eerste professionele vrouwelijke dirigent in Europa. Haar oprechtheid, doorzettingsvermogen en vurigheid, zowel in muziek als in andere aspecten van haar leven, vormen een prachtige inspiratiebron.
nadere info over het programma volgt
donderdag 10 juni 2021
Bas de Rode
concerten: 12.00 - 12.45/13.15 - 14.00 uur
Bas de Rode
cello
In een soloprogramma speelt Bas de Rode werk van Jean Sibelius en Johann Sebastian Bach.
zaterdag 5 juni 2021
Trio Calliope
concerten: 12.00 - 12.45/13.15 - 14.00 uur
Sasha Mashina
viool
Momoko Noguchi
viool
Tanja Trede
altviool
nadere info over het programma volgt
donderdag 3 juni 2021
Vital Stahievitch
Concert GEANNULEERD
is verplaatst naar 29 juli 2021
concerten: 12.00 - 12.45/13.15 - 14.00 uur
Vital Stahievitch
piano
Vital Stahievitch is een begaafd pianist die zijn muzikale carrière begon in Minsk waar hij studeerde aan het Nationale Muziekcollege en Nationale Muziekacademie. Hij is een graag geziene gast in de Azijnfabriek