Sponsoren.

donderdag 14 april 2022 Programmabutton2        

 PASSIECONCERT met

 Belinfante Quartet

 (@)

belinfante quartet

 
    aanvang concert: 12.30 uur
 Olivia Schepers viool 
 Fiona Robertson viool
 Sophie Vroegop altviool
 Pau Marquès i Oleo cello

nadere info over het programma volgt


donderdag 21 april 2022 Programmabutton2        

 Ryelandt Trio, (@

Ryelandt trio

 
    aanvang concert: 12.30 uur
 Pieter-Jan Verheyen  piano
 Jeroen de Beer  viool
 Pieter-Jan De Smet  cello

nadere info over het programma volgt


zaterdag 23 april 2022 Programmabutton2        

 Barbara Baltussen (@)

start cello
 
    aanvang concert: 12.30 uur
 Barbara Baltussen  piano

nadere info over het programma volgt


donderdag 28 april 2022 Programmabutton2        

 Isabel Vaz | Pedro Ribeiro 

start cello
 
    aanvang concert: 12.30 uur
 Isabel Vaz  cello
 Pedrp Ribeiro  gitaar
   

nadere info over het programma volgt


zaterdag 30 april 2022 Programmabutton2        

 DUO KRISTI & EVA (@)

DUO Kirsti Eva

 
    aanvang concert: 12.30 uur
 Kirsti Apajalahti  viool
 Eva Euwe  contrabas

nadere info over het programma volgt


zaterdag 7 mei 2022 Programmabutton2        

 TRIO 258, (@)

trio 258

 
    aanvang concert: 12.30 uur
 Lestari Scholtes  piano
 Eduardo Paredes Crespo  viool
 Leonard Besseling  cello

nadere info over het programma volgt


donderdag 12 mei 2022 Programmabutton2        

 Verrassingsconcert

start cello

 
    aanvang concert: 12.30 uur
   
   
   

nadere info over het programma volgt


zaterdag 14 mei 2022 Programmabutton2        

 CANTO OSTINATO voor marimba's

start cello
 
    aanvang concert: 12.30 uur
 Esther ?  
 Peter ?  
   

nadere info over het programma volgt


donderdag 19 mei 2022 Programmabutton2        

 MIRANDA TRIO (@)

start cello
 
    aanvang concert: 12.30 uur
 Anna Azernikova  zang
 Mirjam Rietberg  harp
 Dasha Beltiukova  fluit

nadere info over het programma volgt


zaterdag 21 mei 2022 Programmabutton2        

 LA FAVORITA (@)

la favorita

 
    aanvang concert: 12.30 uur
 Sofia Pedro  sopraan
 Giulia Zannin  chalumeau
 Tiziano Teodori  traverso
 Anna Lachegyi  viola da gamba
 Lena Rademann  barokviool
 Henriëtte Wirth  klavecimbel
 Eva Euwe contrabas

nadere info over het programma volgt